• TR
  • EN
Ağu 25

Etkileşim Tasarımı Yüksek Lisans Programı tarafından düzenlenen Dr. Öğr. Üyesi Merve Çaşkurlu’nun moderatörlüğünde gerçekleştirilen “Deneyimi Tasarlamak: Günümüzün Teknolojileri, Kullanıcı ve Mekan Odaklı Uygulamalar” başlıklı webinarda, öğretim görevlisi ve aynı zamanda Design In Situ Tasarım Ajansı kurucusu Selin Özçelik Mörth ve Nagehan Alan Kuralı bizlerle birlikteydi.

Ağu 15

Etkileşim Tasarımı Yüksek Lisans Programı Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Çağla Özen Şeneler'in katılımıyla,  "2020'nin Kullanıcı Arayüzü/Deneyimi Tasarımı Trendleri" başlıklı online seminer etkinliği yapılacaktır.

Nis 14

Etkinliklerimize dijital ortamda devam ediyor olacağız. 14 Nisan Salı günü Anabilim Dalı Başkanı’mız Çağla Özen Şeneler’in saat 16:00-17:00 arasında gerçekleşecek “Dijital Dönüşüm ve Yeni Çağ Teknolojileri” semineri için Yeditepe e-postanıza gelen bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeditepe Üniversitesi Bilişim Kulübü’nün ve Dr. Çağla Özen Şeneler’in katkılarıyla hazırlanmış olan Bilişim Sergisi yeni yerinde sizlerle! Ziyaret etmek isteyen herkesi mühendislik binası avlusuna bekliyoruz.